Телефони

  • 096-43-54-072
  • 096-208-16-35
  • 0472-564-212

Приймальні пункти

  • м. Черкаси, вул. Сурікова 11 (тереторія СМУ-8)
  • м. Городище, вул. Кожедуба, 43-А
  • м. Камя'нка, вул. Лермонтова, 3
  • м. Золотоноша, вул. Ринкова, 96
[ ТОВ УКРБРУХТ ЧЕРКАСИ ]

Як підготувати металобрухт до здачі?


Лом кольорових і чорних металів - затребуване сировину, яке користується високим попитом в промисловості. При здачі даних матеріалів на переробку можна непогано заробити. При цьому слід враховувати, що вартість металу залежить від його стану. У даній статті ми розповімо про те, як підготувати його для здачі, щоб отримати максимальний дохід.

Cпособи підготовки

В першу чергу необхідно розсортувати лом. Відокремте чорні метали від кольорових. До чорних металів відноситься сталь і чавун, до кольорових - алюміній, мідь, цинк, бронза, латунь. Також слід відокремити нержавіючу сталь від звичайної вуглецевої - вартість нержавійки набагато вище.

Якщо ви здаєте складні вироби, що містять неметалеві частини (наприклад, побутову техніку), краще розібрати їх на складові елементи і здавати тільки метал. Крім того, як правило, таке обладнання містить як кольорові, так і чорні метали, тому сортування допоможе не продешевити.

Вкрай бажано очистити лом від забруднень, які знижують його ціну. Видаліть іржу, забруднення, теплоізоляцію і сліди азбесту на трубах і т. П. З електричних кабелів необхідно зняти ізоляцію. Багато компаній, що займаються скупкою металобрухту, приймають і ізольовані проводи, але за нижчими розцінками.

Складні і довгомірні металеві конструкції, листові матеріали великої площі рекомендується розрізати на невеликі частини, щоб полегшити транспортування і зважування. Цю послугу надають багато скупники брухту, але знову ж таки це позначиться на ціні.

Заходи безпеки

При підготовці металобрухту слід пам'ятати про правила безпеки. Зокрема, не можна розрізати старі газові балони та інші ємності, що містять небезпечні речовини (кислоти, луги і т. П.). При демонтажі великогабаритних металоконструкцій слід вжити заходів щодо забезпечення безпеки оточуючих. Також потрібно забезпечити надійне кріплення брухту при транспортуванні.

Деякі види брухту, наприклад чавунні кришки люків, приймаються тільки при підтвердженні права власності на них. Також існує цілий ряд виробів, які заборонено приймати в якості металобрухту. До них відносяться армійська техніка та боєприпаси, герметичні ємності, що містять речовини невідомого призначення, вироби зі слідами радіоактивного і токсичного зараження.

При здачі брухту компанія-скупник має право вимагати у клієнта пред'явити паспорт і документи, що підтверджують право власності на що здаються вироби.