Телефони

  • 096-43-54-072
  • 096-208-16-35
  • 0472-564-212

Приймальні пункти

  • м. Черкаси, вул. Сурікова 11 (тереторія СМУ-8)
  • м. Городище, вул. Кожедуба, 43-А
  • м. Камя'нка, вул. Лермонтова, 3
  • м. Золотоноша, вул. Ринкова, 96
[ ТОВ УКРБРУХТ ЧЕРКАСИ ]

Як відбувається демонтаж металоконструкцій?


Демонтаж металоконструкцій - це один з найбільш складних процесів знесення будівель і споруд. Для виконання робіт залучають спецтехніку, кваліфікованих робітників з відповідними допусками. Багато металоконструкції розташовані на великій висоті - демонтувати їх можуть тільки промислові альпіністи. Процес регламентований цілим рядом інструкцій. Суворе дотримання технології - це гарантія швидкого і безпечного демонтажу без ризику для здоров'я людей.

Коли необхідний знесення металоконструкцій

Розчищення території. На промислових об'єктах, на будівельних майданчиках часто зводять тимчасові споруди на період виконання будь-яких робіт, наприклад, встановлюють підйомні крани. Після закінчення заходів конструкції демонтують, щоб звільнити місце.
Завершення терміну експлуатації. З плином часу металоконструкції застарівають. Споруди демонтують і утилізують по старості чи для модернізації об'єкту. В першу чергу вимагають знесення старі металоконструкції. Кожен такий об'єкт на території підприємства - це джерело підвищеної небезпеки для всіх співробітників і прилеглих до нього будівель.

Вторинна переробка. Буває так, що металоконструкції стають непотрібними, але і не створюють перешкоди, які не захаращують територію. У цьому випадку метал здають в переробку для отримання прибутку. З непотрібного сміття на заводах виплавляють нові вироби, які експлуатуються ще не один десяток років.

Які металоконструкції підлягають демонтажу


До переліку робіт включають знесення ангарів, металевих каркасів будівель, цехових будівель. Послуга демонтажу металоконструкцій затребувана для старого технологічного обладнання, верстатів, механізмів на промислових підприємствах. Без допомоги бригади кваліфікованих робітників не обійтися і при наявності відпрацьованих трубопроводів, металевих гаражів, щогл, опор і т. Д. Для демонтажу конструкцій спеціалізовані компанії залучають автокрани, маніпулятори, бульдозери, екскаватори, рохля, газорізальне обладнання і техніку інших видів.